На залиха

Ранец Caira Сива – Kikka Boo

1,850.00ден

SKU: 55926 Категории: ,

Опис

Pанец за додатоци за бебиња

• Мултифункционален ранец за додатоци за бебиња.
• Лесно се закачува на рачката на количката.
• Подлога за пресоблекување
• Широка главна преграда за лесен пристап.
• Преграда за пелени и облека.
• 3 термоизолирани прегради за шишиња кои со часови ја одржуваат температурата на водата или млекото.
• Странична преграда со отвор за складирање.
• Еластична рачка која се прилагодува по висина
• Делукс ткаенина со меланж со луксузни кожни додатоци.
• 100% полиестер.
• Димензии на ранецот: 42 см x 30 см.

Може да ви се допаѓа и…