На залиха

Ранец Крокодилче – Зелен

690.00ден

SKU: 31519-3 Категорија:

Опис

• Идеален порадок за возбудените првачиња со интересен естетски изглед и практично за основните потреби.
• Димензии на пакувањето: 27x30x10cm.

Може да ви се допаѓа и…