На залиха во главен магацин

Ранец За Деца Син – Koning Kids

1,190.00ден

SKU: 201828 Категорија

Опис

Ранец со поводник од 120 цм за да се поврзете со Вашето дете, да се чувствувате опуштено и безбедно додека се дружите со детето во гужва, без да се грижите од губење.
Поводникот е отстранлив. Кога ќе го отстраните, Вашето малечко ќе се чувствува како големо дете со сопствен ранец!
Училишна торба со ознака за име внатре, совршено за дете од предучилишна возраст.
Симпатичен цртан лик кој децата го обожаваат, ранец дизајниран да ги натера Вашите деца да сакаат да одат на училиште како што ја сакаат слатката училишна торба.
Има предна торбичка за чување грицки и прилагодлив џеб за шишиња.