На попуст!
На залиха во главен магацин

Релаксатор Baby Merry Pink – Moni

2,950.00ден

SKU: 066690403 Категории: ,

Опис

Детски релаксатор со иновативен дизајн. Наслонот се подесува во три позиции. Има механизам за вибрации и опција за музика. Пречката со играчки ќе го привлече вниманието на вашето најмило. Наменет за деца со тежина до 9 кг

Може да ви се допаѓа и…