На попуст!
На залиха

Релаксатор Balloon Dots До 18кг – Chicco

5,890.00ден

побрзајте и искористете го попустот
0 денови
00 часови
00 минути
00 секунди
SKU: 796523900 Категории: ,

Опис

Удобен релаксатор што ги забавува малите со светла и звуци во текот на првите 6 месеци од животот, станувајќи пријатно место откако ќе научат да седат независно.

1. ЗАБАВА
Со вибрирачка функција, мелодии и шарени светла.

2. УДОБНО
Отстранлива перница и редуктор; седиштето може да се повлече во 4 позиции.

3. ЕВОЛУТИВНО
Станува удобен стол каде бебето може да седи до 18 кг.

4. МОДУЛАРЕН И КОМПАКТЕН
Фиксен или режим на нишање; може да се преклопи за складирање.

Може да ви се допаѓа и…