На залиха во главен магацин

Релаксатор Cloud Grey до 9кг – Cangaroo

7,990.00ден

SKU: 066SG40216 Категории: ,

Опис

Нишалка за бебе која нуди безбедност и удобност во периодот на играње и спиење.

Мултифункционална, електрична, безбедна и удобна нишалка за вашето дете.
Може да работи со батерии или на адаптер, со тајмер за автоматско исклучување за 15, 30 или 60 минути.
Наменета е од раѓање до 9кг.
Јачината на звукот и брзината на лулање може да се прилагодат според вашите потреби, а седиштето може да се прилагоди во 3 позиции.
Иновативен дизајн со цврста рамка и основа.
5 брзини на лулање.
12 мелодии и 5 звуци од природата.
Безбедносен каиш со 5 точки на поврзување.
Навлаката може да се пере.
Дополнително перниче кај главата за максимална удобност.
90° ротирање на седиштето, лево и десно, удобно и широко, што ги имитира движењата на мајката.
Тежина на нишалката:3,9кг
Максимална тежина на детето: 9кг
Препорачана возраст: 0м+