На залиха во главен магацин

Релаксатор Cloud Grey Stars до 9кг – Moni

7,990.00ден

SKU: 066SG40237 Категории: ,

Опис

Нишалка за бебе која нуди безбедност и удобност во периодот на играње и спиење.I
Мултифункционална, електрична, безбедна и удобна нишалка за вашето дете.I
Може да работи со батерии или на адаптер, со тајмер за автоматско исклучување за 15, 30 или 60 минути.I
Наменета е од раѓање до 9кг.I
Јачината на звукот и брзината на лулање може да се прилагодат според вашите потреби, а седиштето може да се прилагоди во 3 позиции.I
Иновативен дизајн со цврста рамка и основа.I
5 брзини на лулање.I
12 мелодии и 5 звуци од природата.I
Безбедносен каиш со 5 точки на поврзување.I
Навлаката може да се пере.I
Дополнително перниче кај главата за максимална удобност.I
90° ротирање на седиштето, лево и десно, удобно и широко, што ги имитира движењата на мајката.I
Тежина на нишалката:3,9кгI
Максимална тежина на детето: 9кгI
Препорачана возраст: 0м+I