Нема на залиха

Релаксатор Dreamer Petite City до 9кг – Joie

5,290.00ден

Нема на залиха

SKU: B1207BAPTC000 Категории: ,

Опис

Смирувачка вибрација и 10 мелодии.
Ротирачка пречка со играчки.
Прилагодлив наслон на седиштето во повеќе позиции за поголема удобност на бебето и кога игра и кога спие.
Безбедносен каиш.
Неменет од раѓање, за бебиња до 13кг. навлаката се вади за перење.
Потребни 3 Х АА батерии (не се вклучени).
Димензии: 72 х 46 х 68см.

The Dreamer е удобен релаксатор, направен за уживање на новороденото.
Компактната рамка го прави овој релаксатор идеално решение за дома и надвор.
Седиштето се ниша напред назад со едноставно туркање или кога вашето бебето мрда.
Малата тежина на рамката и компактното затворање го прават лесен за транспорт.
5 класични приспивни песни и 5 звуци од природата.