На залиха во главен магацин

Релаксатор Dreamer Portrait до 15кг – Joie

5,950.00ден

SKU: 2763 / B1207BAPOR000 Категории ,

Опис

Тестирано над стандардниот капацитет за тежина за да издржи до 15 килограми
Ултра тенок, компактен преклоп за лесно складирање дури и на најмалите простори
Седиштето нежно се ниша и отскокнува со притискање или кога бебето се движи
Лесен и лесно пренослив
Лежечко седиште во 3 позиции и прилагодлив потпирач за нозе во 2 позиции нудат комфор за бебето
Две брзини на смирувачки вибрации со 5 класични приспивни песни и 5 природни звуци за смирување на малите
Отстранлив, кадифен потпирач за тело, кој се вади за перење, за доенчиња и пријатна подлога за седиштето
Ногата за застанување на релаксаторот се превртува надолу за да се претвори во неподвижно седиште
Отстранлива, ротирачка лента за играчки со 2 играчки за забава за играње
SoftTouch, ремен со 3 точки со мека долна обвивка на бравата

Вие исто така би сакале…