На попуст!
На залиха

Релаксатор Grande LR51 зелен до 9кг – Jungle

5,940.00ден

побрзајте и искористете го попустот
0 денови
00 часови
00 минути
00 секунди
SKU: 40010513 Категории: ,

Опис

Нишалка наменета за бебиња со возраст од 0м+ до 9кг.
Иновативната технологија овозможува лулање на бебињата во 5 различни брзини прилагодени спрема нивната возраст.
Удобно седиште со 3 позиции.
12 мелодии и 5 релаксирачки звуци од природата со прилагодување на јачината на звукот и автоматско исклучување.
Со далечинско управување.
Работи со батерии или со адаптерот што е вклучен во комплетот.
Подоцна седечкиот дел може да се извади и да се користи на подот како обичен релаксатор.
Висечката вртелешка со 3 плишани играчки и автоматско вртење ќе го анимира вашето бебе.
Led светлата во склоп на вртелешката ги менуваат боите и го поттикнуваат развојот на визуелната перцепција на бебето.
Тајмер со 3 опции на прилагодување: 15, 30, 60 минути.
Со заштитен каиш.
Навлаката се вади и може да се пере во машина.