На попуст!
На залиха во главен магацин

Релаксатор Лулашка Woodsy Grey До 9кг – Cangaroo

7,590.00ден

SKU: 066SG30116 Категории: ,

Опис

Електрична лулка со држење на еден крак
Максимална тежина: до 9кг
Може да работи со адаптер (вклучен во комплетот) и со батерии
5 јачини на лулање
Тајмер со 3 опции
12 мелодии
5 звуци од природата
Наслонот за грбчето се прилагодува во две позиции
Електронска пречка со 3 играчки
Функција за ротирање на лежиштето налево и надесно
Дополнителна рамка за можност да се користи како релаксатор
Далечинско управување
9.6кг 89x80x105см 47×19.5×71см