Нема на залиха

Релаксатор Mickey Takealong songs infant to toddler до 18кг – Bright Starts

5,690.00ден

Нема на залиха

SKU: 10327 Категории: ,

Опис

Магичниот релаксатор на Mickey Mouse!
Се претвора од релаксатор во стационарно седиште.
Бебешките играчки од Disney му прават на бебето добро друштво.
Вклучена е играчка Mickey Mouse.
Со 5 точки на отпор на безбедносните појаси и нелизгачки материјали во делот на нозете за да биде бебето безбедно
За деца до 2,5 години

О Мики, ти си многу забавен! (Пеј заедно со нас сега.) Со овој единствен релаксатор Mickey Mouse од Disney, Вашето бебе ќе расте среќно. Во играчките е вклучен и Mickey Mouse (зошто да ја чувате магијата на едно место?), тропалка Donald Duck и безбедно огледало за бебиња со Pluto. Вклучена е задна потпорна ногалка за конвертирање од релаксатор во стационарно седиште. Дали ги споменавме смирувачките вибрации и длабокото, удобно бебешко лежиште? Можеби е тешко да се замисли, но ќе го обожавате овој релаксатор од Bright Starts исто како и Вашето малечко. И за среќа за Вас и Вашето бебе – музиката и магијата ќе траат со години. Префрлете се од релаксатор во стационарно седиште, од бебе до поголемо дете.

До 18 кг.
Потребни се батерии од 1 Ц.