На попуст!
На залиха

Релаксатор Silly Safari до 9кг – Bright Starts

1,690.00ден

побрзајте и искористете го попустот
0 денови
00 часови
00 минути
00 секунди
SKU: 10175 Категории: ,

Опис

Bright Starts Silly Safari релаксатор со нежно нишање за лесно смирување на бебето. Релаксаторот има вдлабнато седиште за екстра поддршка и место за растење. Материјалот се пере во машина. Каишите за заштита се прилагодуваат за поголема удобност.