На залиха во главен магацин

Релаксатор Star beige до 12кг – Cangaroo

7,990.00ден

SKU: 066SW10201 Категории: ,

Опис

Детска електрична лулка – столче
5 брзини на лулање
3 позиции на грбчето
5 мелодии со звуци од приподата и 16 мелодии со приспивни песнички
Копче за регулирање на звукот
Тајмер за времето на лулање 15, 30 или 60 минути
Табла за хранење
Вртелешка со ламба и забавни играчки
Далечинско управување
Опција да се трансформира во столче
Во фазата над 9 кг, релаксаторот може да се симне од стативот и да се користи со механичко нишање на подот. Има опција за фиксирање на механичкото нишање, да се користи статично, како столче за хранење (со послужавникот) или за забава на бебето.
Наменета за деца од 0+ до 12 кг
Тежина 7,4кг

Може да ви се допаѓа и…