Нема на залиха

Релаксатор Yoyo Beige – Moni

4,390.00ден

Нема на залиха

SKU: 066BY03501 Категории: ,

Опис

Наменет за деца од 0 до 6 месеци и тежина до 9кг.
3 брзини на лулање
10 мелодии
Подесување на јачината на звукот
Тајмер
Работи со адаптер или батерии
Безбедносен каиш
Пречка со играчки
Дополнително меко перниче