На залиха во главен магацин

Рели санка – Pilsan – сина и црвена

2,990.00ден

SKU: 06169 Категории: ,

Опис

Соодветна за возраст од 3 години
Макс. Носечки капацитет 35 кг
Лесна употреба на рутерот со предни палети
Со рачна сопирачка
Забавно и едукативно
Суровина е погодна за здравјето на децата без канцерогени супстанции
Димензии на производот: Ш: 57 Л: 100 В: 36 см