Нема на залиха

Сад за полевање на склопување Сива – Baby Jem

340.00ден

Нема на залиха

SKU: 900046 Категории ,

Опис

• Садот за полевање ќе ви помогне полесно да го избањате вашето бебе. Обезбедува лесен зафат благодарејќи на долгата рачка.Неменет е и за секојденевна повеќенаменска употреба. Благодарение на карактеристиката на склопување не зафаќа простор во бањата а можете и да ја обесите на закачалка.
• Димензии на производот: 18 x 15cm.