Нема на залиха

Сад за полевање со рипчиња – Baby Jem

220.00ден

Нема на залиха

SKU: 900044 Категории ,

Опис

• Садот за полевање ќе ви помогне полесно да го избањате вашето бебе. Обезбедува лесен зафат благодарејќи на долгата рачка. Неменет е и за секојденевна повеќенаменска употреба.
• Достапен во сива и транспарентна боја.
• Димензии на производот: 16 x 13cm.