На залиха

Сад за полевање со силикон Сина – Baby Jem

490.00ден

SKU: 900150 Категории: ,

Опис

• Сад за регулирање на протокот на вода кој не му штети на главата на вашето бебе со својата силиконска комора. Со комората на бавен проток во нејзината внатрешна комора,овозможува водата да тече бавно без да го заплаши вашето бебе.
• Димензии на производот: 14 x 17 x 12 cm.

Може да ви се допаѓа и…