На залиха во главен магацин

Седиште Armor Lines Beige Black – Moni

5,640.00ден

Опис

Автомобилното седиште е погодно за деца со тежина од 9 до 36 кг.
Подесување на делот за главата.
Двоен безбедносен систем и удобно седиште.
5 точки на безбедност и мек раменски дел.
Може да се користи како анатомско седиште во автомобилот автомобилот.
45x42x62 см

Може да ви се допаѓа и…