На попуст!
Нема на залиха

Седиште Colonel Black 0/1/2/3 0-36kg Cangaroo

7,790.00ден

Нема на залиха

Опис

Детско седиште за автомобил за група 0/1/2/3 (0-36 кг) Colonel.
4 позиции на наклон на потпирачот за грб, погоден за користење со една рака, со наклон до 165 °.
Подвижен наслон за глава.
SIPS – дополнителни странични штитници.
ISOFIX систем за поголема безбедност.
Дополнителни меки перничиња и влошки за рамо.
Ротација од 360 ° за употреба во двете насоки на движење и поголема удобност.
Седиштето е изработен од високо квалитетни ткаенини.