На попуст!
На залиха во главен магацин

Седиште Мarshal Dark Grey 0-36KG – Cangaroo

6,490.00ден

Опис

Детско седиште за автомобил за група 0/1/2/3 (0-36 кг).
5 безбедносни точки.
Прилагодлив наслон за глава.
Двоен систем за заштита од страна и удобно перниче која се отстранува.

Може да ви се допаѓа и…