Нема на залиха

Седиште Moni Light Grey MONI

3,690.00ден

Нема на залиха

SKU: 066CS128M16 Категорија:

Опис

Седиште за автомобил Moni погодно за деца со максимална тежина до 13кг, Група 0+.
Се монтира на задното седиште од автомобилот, во спротивна насока од движењето.
Додатоци:
* Отстранлива тенда
* Прилагодлива рачка
* Прекривка за нозете
Според Европски стандард ECE R44/04.
* Седиште за автомобил компатабилен за Gala количка.