На попуст!
На залиха во главен магацин

Седиште Officer Black – Moni

1,990.00ден

Опис

Офицер, седиште за во автомобил со исофикс
Наменето за деца за група 3 (22-36кг)
Максимална тежина до 36 кг
Возраст 3г+

Може да ви се допаѓа и…