На попуст!
На залиха

Седиште Romeo Isofix Black – Moni

1,990.00ден

побрзајте и искористете го попустот
0 денови
00 часови
00 минути
00 секунди

Опис

Седиште за автомобил погодно за деца од Групата 3 (22 до 36 кг).
ISOFIX – систем за безбедност.
Луксузен материјал и лесен за чистење.