На попуст!
На залиха во главен магацин

Сензорни топки 3 во 1- Ludi

1,190.00ден

Опис

Три сензорни топки во сет, секоја со различна текстура (класична површина, азбука, ежи) ги стимулираат сетилата и нудат релаксирачка масажа. Преку тркалање, фаќање, тие поттикнуваат координација на движењата.
Сензорните топчиња се погодни за деца од шест месеци па нагоре.