На залиха во главен магацин

Сет Алат – Ранец

890.00ден

Опис

Вклучува 18 парчиња алат и 2 рачки за да се врзат на задната страна од ранецот што ќе ви овозможи да го носите насекаде со вас. Погодно за деца над 3 години.

Може да ви се допаѓа и…