Нема на залиха

Сет мрежички – Baby Jem

310.00ден

Нема на залиха

SKU: 900231 Категории: ,

Опис

• Мрежичките се погодни за цуцлата за овошје и зеленчук.Сетот има 4 резервни мрежи.