Нема на залиха

Сет врвки за количка – Baby Jem

350.00ден

Нема на залиха

SKU: 900183 Категории: ,

Опис

• Со врвките лесно можете да ја закачите играчката за да биде близу до вашето бебе. Нивната должина е прилагодлива. Можете да ги бришете со влажно марамче.
• Димензии на производот: 16x1cm.
• Димензии на пакувањето: 10x15cm.