Нема на залиха

Сет За Бањање Зебра Сиво – Maltex

3,590.00ден

Нема на залиха

SKU: 166790 Категории ,

Опис

Зебра колекција од Maltex Baby совршен подарок за Вашите новороденчиња. Содржи када за бебиња од 84 см со приклучок, анатомско седиште со нелизгачка подлога, мека наметка, нараквица за капење, термометар за бања и држач за шампон.
Сè е спакувано во корисна и издржлива торба за носење.
Состав на материјал полипропилен.

Димензии L / W / H
89см / 53см / 29см

Вие исто така би сакале…