На залиха во главен магацин

Сет За Готвење Престилка И Капа – Алис – Lilliputiens

1,090.00ден

Опис

Со овој волшебен сет престилка и капа за готвење, вашето дете ќе изгледа како вистински готвач. Прекрасно илустрирана и лесна за складирање, оваа забавна престилка ќе помогне облеката на вашето малечко да остане чиста, дури и кога неговите раце се валкаат!

Состав:  100% памук
Одржување: може да се пере во машина.
Соодветно за возраст од 4г до 8г

Нудејќи многу изненадувачки авантури и чисто задоволство, неодоливите колекции на Lilliputiens ги воодушевуваат срцата и на децата и на возрасните! Заедничкото откривање на шарениот и стимулирачки свет на Lilliputiens е драгоцен момент помеѓу детето и родителот, кој создава спомени кои ќе останат врежани во текот на целиот живот.

Може да ви се допаѓа и…