Нема на залиха

Сет за конструкции – 100 парчиња – Janod

2,790.00ден

Нема на залиха

Опис

За возраст: 3-8 г.
Димензии на кутијата: 18.5 x 18.5 x 32 cm (7.3 x 7.3 x 12.6″)
Материјал: Дрво/Wood

Сет од 100 компоненти за конструирање на авиони, мотори, автомобили…