На залиха во главен магацин

Сет За Убавина Frozen – Dede

590.00ден

Опис

Разбудете ја принцезата во себе. Со овој сет можете да правите различни фризури користејќи ги додатоците од сетот. Сетот содржи 15 парчиња меѓу кои парфем, очила, прстени, шноли, нараквици, лак, кармин, четка за коса, огледало и чешел.
Возраст: 3+

Може да ви се допаѓа и…