На залиха во главен магацин

Сет замок со лизгалка и лулашка розев – Pilsan

42,900.00ден

Опис

– За возраст од 3+ години
– Лулашка со безбедносен ремен
– Можност за употреба на отворено и затворено
– Погоден за повеќе деца за игра
– Забавно и безбедно
– Стилски изглед и ергономски дизајн
– Суровина што не содржи канцерогени супстанции, погодна за здравјето на децата
 
Димензии: H: 168cm W: 234cm L: 400cm
Лизгалка: 165cm

Може да ви се допаѓа и…