На попуст!
На залиха во главен магацин

Шатор Unicorn – Bestway

2,190.00ден

Опис

Одличeн за внатрешна или надворешна употреба
Пријателски животински графички принт
Вратата останува отворена за да им го олесни влезот и излезот на децата
Две страни со мрежести прозорци за проток на воздух и видливост на родителите
Структурата на скокачки прозорци е лесна за поставување и симнување
Возраст: 2+

Димензии: 1.82 m x 96 cm x 81 cm