На залиха во главен магацин

Школска Масичка Розе – Pilsan

2,490.00ден

Опис

Возраст за употреба 3+ и повеќе

– Макс. Неговиот капацитет е 70 кг.

– Лесно се преклопува
– Лесно поставување
-Стилски изглед и ергономски дизајн

– Суровина погодна за здравјето на децата која не содржи канцерогени супстанции