Нема на залиха

Столче За Хранење – Creamy Beige – Kikka Boo

3,890.00ден

Нема на залиха

Опис

Столчето за хранење Creamy, е класично столче за бебиња, фукционално и безбедно. Creamy столчето е одличен избор за вашето најмило.
Двоен послужавник со држач за чаша.
Може да се монтира во мало столче за хранење.
Самото столче може да се направи и во бустер столче.
Димензии на столчето за хранење: висина 88 см, ширина 40см.
Наменета за дечиња од 6 – 36 месеци.