На залиха во главен магацин

Столче за хранење – Creamy Blue – Kikka Boo

3,890.00ден

Опис

• Двоен послужавник со држач за чаша.
• Може да се монтира во мало столче за хранење.
• Самата хранилка може да се направи и во бустер храника.
• Наменета за дечиња од 6 – 36 месеци.

Може да ви се допаѓа и…