Нема на залиха

Столче за хранење – Creamy Green – Kikka Boo

3,890.00ден

Нема на залиха

Опис

Столчето за хранење Creamy е класично столче за бебиња, фукционално и безбедно. Creamy е одличен избор за вашето најмило.

• Двоен послужавник со држач за чаша.
• Може да се монтира во мало столче за хранење.
• Самата хранилка може да се направи и во бустер храника.
• Наменета за дечиња од 6 – 36 месеци.