На залиха во главен магацин

Столче за хранење Hunny Blue- Moni

6,490.00ден

Опис

За користење за деца од 6м+ и максимум до 15 кг тежина;
– Практично за употреба, функционално и компактно;
– 6 висински позиции;
– 3 позиции на наслонот за грбот;
– Дупли послужавник;
– 5 точки на отпор на безбедносните појаси, кој може да се прилагоди во должина;
– Навлака за седиштето, изработена од висококвалитетни материјали, за поголема удобност при користењето.