На залиха во главен магацин

Столче За Хранење Lift Avio – Foppapedretti

3,490.00ден

SKU: 1798 / 9700358403 Категории ,

Опис

Столче за хранење LIFT е безбедно и лесно за склопување, може да се користи со или без послужавник, погодно за деца кои седат сами ( 6м+), па се до околу 3 години (максимум 15 кг тежина на бебето). Столчето за хранење LIFT се прилагодува и фиксира на различни типови столици за возрасни благодарение на практичните ремени. Столчето за хранење LIFT е практично за употреба при патување или за во ресторан: кога е затворено стои на својата конструкција, зазема многу малку простор и е лесно за носење во пригодната торба која е вклучена. Меката навлака од ткаенина со ефект на кожа е отстранлива и може да се пере. Послужавникот и седиштето се прилагодливи во повеќе позиции.
Димензии: 35цм x 38цм x 38цм

Вие исто така би сакале…