На попуст!
На залиха

Столче За Хранење Lift Coral – Foppapedretti

2,540.00ден

побрзајте и искористете го попустот
0 денови
00 часови
00 минути
00 секунди

Опис

Столче за хранење LIFT е безбедно и лесно за склопување, може да се користи со или без послужавник, погодно за деца кои седат сами ( 6м+), па се до околу 3 години (максимум 15 кг тежина на бебето). Столчето за хранење LIFT се прилагодува и фиксира на различни типови столици за возрасни благодарение на практичните ремени. Столчето за хранење LIFT е практично за употреба при патување или за во ресторан: кога е затворено стои на својата конструкција, зазема многу малку простор и е лесно за носење во пригодната торба која е вклучена. Меката навлака од ткаенина со ефект на кожа е отстранлива и може да се пере. Послужавникот и седиштето се прилагодливи во повеќе позиции.
Димензии: 35цм x 38цм x 38цм

Може да ви се допаѓа и…