Нема на залиха

Столче За Хранење Muffin Mint – Moni

6,590.00ден

Нема на залиха

Опис

Удобно широко седиште изработено од мек и исклучително лесен за чистење водоотпорен материјал.
Прекрасен модерен дизајн со весели детски слики што ќе го привлечат детското внимание и ќе го направат јадењето уште позабавно.
3 позиции на потпирачот за грб.
Најлегната положба е 145 °, за слатки дремки после јадење.
7 позиции на висина на седиштето.
Дупли послужавник за хранење, кој лесно се отстранува за чистење.
3 позиции на прилагодување на потпирачот за нозе.
2 тркала, што го олеснуваат поместувањето на хранилката.
За поголема безбедност има и сигурносен појас од 5 точки со меки подлошки за рамото.
Хранилката се преклопува во компактна големина и цврсто стои во исправена положба, што е предност кога не се користи или сте на пат.
9,6 кг
55х84х106 см

Вие исто така би сакале…