На залиха во главен магацин

Столче За Хранење Multi 3 in 1 Минт – Kikka boo

7,590.00ден

Опис

Удобна хранилка која лесно се трансформира во стол со послужавник и столче со масичка.
Погодна за деца кои можат самостојно да седат до 36 месеци;
Стабилни ногарки направени од висококвалитетно дрво,совршено ќе се вклопи во ентериерот на вашиот дом.
Удобно столче за седење со мека и удобна подлога, лесна за одржување.
Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
Двоен послужавник со 2 приклучоци за чаши кои лесно се вадат за миење.
Лесна за собирање.
Димензии на производот: 100x70x62cm.

Може да ви се допаѓа и…