Нема на залиха

Столче За Хранење Rio 2 in 1 Mist – Chipolino

3,990.00ден

Нема на залиха

Опис

Ова столче е погодно за деца, кои можат да седат сами без помош, со тежина до 15 кг .;
Може да се користи како:
– високо столче
– мало столче
Удобно седиште со кожна обвивка – лесно е за чистење;
Сигурносен појас од 5 точки;
Послужавникот за храна може да се поместува напред и назад – 3 позиции;
Двоен послужавник – горниот се отстранува за чистење;
Удобен одморач за нозе;
Ногарките имаат слој против лизгање – во двата начина на употреба
Столчето за хранење е произведено во согласност со европскиот стандард EN14988.

Димензии на високо ниво:
L 51 cm/ W 61 cm/ H 84 cm