На залиха во главен магацин

Столче За Кукли – Candy Chic – Janod

2,290.00ден

Опис

Овој прекрасен дрвен кревет за кукли, со светкави детали, е идеален за успивање на куклите. Со неговата перница, душек и покривка со златни точки, „бебето“ ќе добие беспрекорна нега.
Соодветен за кукли со големина до 42 cm (куклата на фотографијата не е дел од производот).
Потребно е склопување.

Материјал: Дрво
Возраст: 3-6
Димензии: 22,5 x 27,5 x 52,5 cm