Нема на залиха

Столица за хранење Snacker 2 во 1 Alphabet – JOIE

6,490.00ден

Нема на залиха

SKU: H1901AAABC000 Категории: ,

Опис

5 прилагодувања на висината за користење како високо столче или столче за маса
Брзо компактно преклопување со една рака, лесно достапно во средината на седиштето
Исклучително компактна и самостојна преклопена положба
Навлаката на седиштето може да се извади и да се пере или да се избрише
Потпирач на седиштето во 3 позиции
Послужавник со 3 подесувања во ширина
Голема корпа за складирање
Копчиња за прилагодување на висината за лесно ослободување
Голем послужавник со држач за чаши што може да се одсрани
SoftTouch, ремен со 5 точки
Издржлива алуминиумска рамка со нелизгачки ногарки
Т-бар за заштита на децата, вграден во послужавникот
Лесен дизајн