Нема на залиха

Сунѓер за бањање со појас за рака – Baby Jem

420.00ден

Нема на залиха

SKU: 900230 Категории: ,

Опис

• Сунѓерчето е направено од мек сунѓер кој ја чисти кожата на вашето бебе. Во внатрешниот џеб може да се стави сапунче. Секогаш плакнете го со проточна вода и после употреба добро исцедете го и оставете да се исуши.
• Димензии на производот: 9x15cm.
• Димензии на пакувањето: 11x19x5cm.