Нема на залиха

Сунѓер За Во Корито Жолт – Baby Jem

620.00ден

Нема на залиха

SKU: 900024 Категории: ,

Опис

• Сунѓерот е специјално дизајниран да го олесни капењето на бебето и да има максимална удобност.Се суши лесно и брзо.
• Димензии на производот: 31 x 45 x 6 cm.