Нема на залиха

SUP Game Box – 400 Игри вградени 

790.00ден

Нема на залиха

Категорија:

Опис

SUP Game Box – 400 Игри вградени

Вградена литиумска батерија 800mAh која се полни на обичен полнач со usb, времето за полнење е околу 1,5 часа, 4 часа континуирана игра.
АV надворешен интерфејс, поддршка на видео излез, АV порта може директно да се поврзе на ТВ и компјутерски дисплеј, можете да се префрлате помеѓу голем и мал екран по желба.
Лесно за носење, удобна големина и лесна тежина, идеално за играње кога патувате. 🥰 Неверојатно забавна конзола на која се инсталирани сите ретро игри што постојат. 😍 Компактна и практична да ја земете со Вас кога ќе посакате. 🌏 Одлично за подарок, колекционери, ретро гејмери, забава за сите дечиња и возрасни